Osłony karniszy sufitowych

( ilość produktów: 21 )

Osłona karnisza sufitowego może być stosowana z wielu różnych powodów. Dla jednych będzie doskonałym rozwiązaniem mającym na celu podkreślenie stylu danego wnętrza. Bowiem odpowiednio dobrane listwy przysufitowe to także prosta droga do osiągnięcia efektu WOW i wprowadzenie do pomieszczenia wyjątkowych elementów ozdobnych. Dla innych z kolei, osłona do karnisza będzie jedynie doskonałym pomysłem na ukrycie tego, co nie koniecznie chcą eksponować. Mowa tutaj zarówno o samych karniszach, jak i innych elementach (takich jak kable, przewody, nierówności, pęknięcia oraz wiele innych).

To wszystko sprawia, że osłony na karnisze sufitowe są w pełni uniwersalną propozycją, która może spotkać się z entuzjazmem wielu osób. Zarówno projektantów i architektów odpowiadających za wykończenie danego pomieszczenia, jak i samych właścicieli domu lub mieszkania. 

Osłony na karnisz – jak wybrać te właściwe?

Jeśli chodzi o design oraz funkcjonalność - tutaj na szczęście masz pełną dowolność. Z powodzeniem możesz bowiem przebierać pomiędzy osłonami gładkimi, wzorzystymi, z przetłoczeniami, jak i bez nich. Ich wygląd zależy wyłącznie od Twoich preferencji (no i oczywiście od naszego asortymentu

    pixel