Listwy przypodłogowe LED

( ilość produktów: 9 )

Jeżeli potrzebujesz inspiracji i chcesz stworzyć w domu niepowtarzalny klimat, a przy tym sięgnąć po rozwiązania, o których inni jeszcze nie pomyśleli, to prawdopodobnie myślisz o listwach przypodłogowych LED. To doskonały pomysł, aby cieszyć się innowacją, której efekty są zdumiewające.

Listwy podłogowe LED to popularny sposób na zabezpieczenie ścian przed brudzeniem się od butów, kapci, zabawek czy odkurzacza. Te, które oferujemy w naszym e-sklepie, wykonane są z różnych materiałów, mają też rozmaite kształty i wielkości. A niektóre z modeli pozwalają na dyskretne i bezpieczne ukrycie w nich taśmy z diodami LED. W naszej ofercie znajdziesz je jako listwy przypodłogowe LED.

Światło i jego źródła są wspaniałym elementem łączącym walory praktyczne z estetycznymi. Nie każda lampa służy temu, aby dokładnie rozjaśnić całe pomieszczenie, a czasami po prostu wystarczy nieco światła, aby swobodnie poruszać się po korytarzu lub salonie. Właśnie taki efekt dają, listwy przypodłogowe LED oraz listwy podłogowe LED.

Listwy przypodłogowe z LED - jaki model wybrać?

Wśród dostępnych modeli jedne pozwalają dodatkowo na ukrycie przewodów elektrycznych biegnących wzdłuż ścian, a inne nie, natomiast każdy model listwy jest tak przygotowany, aby światło padało równomiernie i nie raziło w oczy. Taśma skierowana jest albo w podłogę, albo w ścianę, co pozwala uzyskać wyraźną poświatę w sypialni bądź w przedpokoju, która jednak nie przeszkadza i nie oślepia. Sposób, w jaki wykonane są oferowane przez nas listwy przypodłogowe z ledami Listwy przypodłogowe LED, umożliwia wprowadzenie oświetlenia ledowego w całym domu. Listwy dają się łatwo nacinać i równie łatwo układać, a ich budowa sprzyja temu, by taśmy ledowe biegły też wzdłuż rogów i kątów.

Elegancki pomysł na wyjątkowy dom jest także bardzo trwały. Listwy przypodłogowe LED wykonane są z polisterynu. Jest to materiał syntetyczny o bardzo dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, w tym na przypadkowe kopnięcia i uderzenia. Jest również bezpieczny: niewrażliwy na wilgoć i niepalny, a ponadto wolny od toksycznych dodatków. Przypodłogowe listwy LED to najbardziej nowatorski sposób, aby wnieść do domu więcej światła.

    pixel