Listwy naścienne LED

( ilość produktów: 5 )

Oświetlenie ledowe weszło przebojem na rynek dekoracji i wykończeń i wszystko wskazuje na to, że pozostanie tu przez długi czas. Jest to w końcu bardzo ekonomiczny, dający ogromne możliwości, bezpieczny i łatwy w zastosowaniu środek do tego, aby zmienić czy upiększyć dowolne pomieszczenie. A w połączeniu z listwami naściennymi efekt jest naprawdę zdumiewający.

Pomysł na listwy naścienne LED zrodził się z potrzeby dostarczania naszym klientom ciekawych i atrakcyjnych rozwiązań z zakresu dekoracji wnętrz. Najbardziej wpływowi designerzy, którzy określają i kształtują trendy związane z wystrojem pomieszczeń, po raz kolejny pokazują, jak mocne są oddziaływania stylu industrialnego czy loftowego.

To ucieleśnienie minimalizmu w połączeniu z solidnością betonu w stylu industrialnym oraz wielorakich zastosowań w stylu loft. A w obu przypadkach eleganckie i subtelne listwy naścienne LED doskonale uzupełniają często powstającą lukę. Luką jest brak pomysłu na zagospodarowanie największej powierzchni, czyli ścian. Dla osób, które cenią sobie przestrzeń i ograniczoną liczbę dekoracji naściennych, naścienne listwy ledowe są spełnieniem wszystkich oczekiwań.

Wykonano je z polisterynu, tworzywa sztucznego, które przetrwa każdy kontakt z wodą, bo jest niewrażliwe na wilgoć. Dzięki temu można być spokojnym o czarne plamy wyzierające spod listew. Ponadto jest on też ognioodporny, więc nie sprzyja pożarom i nie staje w płomieniach. Ponadto jest odporny na tarcie. Nawet częste wycieranie listwy naściennej nie uszkodzi jej, nie zmieni jej koloru i nie zniweluje koloru.

Oprócz funkcji ozdobnych pełnią też ważną rolę praktyczną: można pod nimi ukryć przewody, które już nie muszą snuć się pod nogami, ale jeszcze chętniej korzysta się z listew naściennych po to, aby zakryć pod nimi linię łączenia kolorów. Inna farba w górnej części ściany i inna na dole to bardzo atrakcyjny pomysł na salon czy sypialnię, a listwa montowana na ścianie skutecznie kamufluje łączące się kolory. Można je umieścić w równej odległości od sufitu i podłogi, można również bliżej podłogi – jak kto woli.

Ze wszystkich rodzajów listew najciekawsze możliwości dają listwy naścienne LED. Dzięki temu, że można w nich umieścić taśmę z diodami LED, Twój dom, biuro czy gabinet zyskają wiele elegancji, delikatnego oświetlenia, jak również wyjątkowości. Światło diod ledowych umieszczone jest tak, aby nie raziło w oczy, a w niektórych modelach listew na ścianę można zastosować dwie taśmy.

    pixel