Listwy oświetleniowe LED

( ilość produktów: 71 )

Technologia LED odmieniła oblicze branży oświetleniowej, ale również znacząco poszerzyła możliwości, jeśli chodzi o dekoracje wnętrz. Dzięki niepodważalnym zaletom energooszczędnych diod możemy w dowolny sposób wykorzystywać światło do kreowania nastroju oraz ozdabiania pomieszczeń. LED-y powalają dekorować ściany i sufity, jak również inne elementy wyposażenia, jak meble, sprzęt RVT, poręcze schodowe czy karnisze. W takim charakterze najczęściej wykorzystuje się taśmy LED i profile.

Listwy oświetleniowe LED przypodłogowe, sufitowe, ścienne

Bardo ciekawym rozwiązaniem dekoracyjnym jest zastosowanie podświetlenia LED w listwach przypodłogowych, sufitowych czy ściennych. W tej kategorii naszego sklepu internetowego dostępne są listwy oświetleniowe LED. Są to listwy zaprojektowane z myślą o zastosowaniu taśm działających w oparciu o energooszczędne diody. Specjalne kształty listew umożliwiają montaż LED-ów i skierowanie światła w wybranym kierunku. Uzyskujemy w ten sposób bardzo szerokie spektrum możliwości, jeśli chodzi o dekorację pomieszczeń mieszkalnych, ale również komercyjnych. Listwy oświetleniowe LED doskonale nadają się nie tylko do salonu czy sypialni, ale również do restauracji, pubów i hoteli.

Technologia LED jest bardzo oszczędna i ekologiczna. Diody pobierają bardzo mało prądu i są długowieczne. Mogą świecić bez przerwy nawet do jedenastu lat. Dzięki temu listwy oświetleniowe LED mogą świecić tak długo, jak tylko będziemy chcieli, nawet przez całą dobę.

Poniższa oferta obejmuje nowoczesne listwy oświetleniowe LED sufitowe, przypodłogowe, maskujące listwy karniszowe oraz listwy ścienne. Dzięki tak dużemu wyborowi asortymentu możesz wybrać listwy, które pozwolą ci osiągnąć dokładnie taki efekt dekoracyjny, o jakim myślisz. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Wszystkie produkty wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Są to listwy z bardzo trwałego poliuretanu, który gwarantuje wysoką wytrzymałość na wiele lat.

 

    pixel