Listwy ścienne zdobione

( ilość produktów: 22 )

Dostępne w tej kategorii listwy ścienne dekoracyjne stanowią atrakcyjną ozdobę wnętrza. Jeśli poszukujesz ciekawych dodatków i cenisz ozdobne detale, sztukateria wewnętrzna na ścianie z pewnością przypadnie ci do gustu. Oferujemy listwy ornamentacyjne, które będą doskonale prezentować się na ścianach w dowolnym pomieszczeniu. Różnorodne wzory do wyboru. Listwy ścienne – sztukateria do każdej aranżacji. Wybierz panel ścienny, który odmieni wnętrze twojego salonu czy sypialni.

Listwy dekoracyjne ścienne, różne rodzaje

Niektóre panele ścienne mają kształt umożliwiający wklejenie taśm z diodami LED. Taśma pozostaje całkowicie niezauważalna, a dzięki temu zabiegowi można zyskać unikalny sposób na oświetlenie pomieszczenia. Tym samym jest to gwarancja zaprojektowania wnętrza całkowicie wyjątkowego. Podświetlany panel ścienny LED to dekoracja oraz dodatkowe oświetlenie w pomieszczeniu.

Kilka wzorów wykonanych z polistyrenu przywodzi na myśl wnętrze pałacu. Niektóre modele są dodatkowo odpowiednio wyprofilowane od wewnętrznej strony, dzięki czemu pod listwą ścienną zdobioną można schować przewody.

Jeżeli nie zależy Ci na ledowym oświetleniu ścian, a szukasz pomysłu na luksusowe wnętrze, to Twoją uwagę powinny przykuć listwy ścienne zdobione. Eleganckie listwy ozdobne również pozwolą Ci na zamaskowanie linii styku dwóch kolorów farb, ale przede wszystkim sprawią, że zwykły salon lub gabinet zmienią się w dzieło sztuki.

Producent pomyślał o wszystkim i przygotował również wytworne narożniki naścienne w dokładnie takim samym stylu jak listwy ozdobne. Dzięki temu możesz nie tylko zakryć łączące się kolory na ścianie, ale możesz ją przyozdobić dowolnym kształtem, na przykład tworząc wspaniałą ramę lub okalając drzwi.

Dostępne w naszym sklepie listwy ścienne dekoracyjne są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżniają się atrakcyjnym luksusowym wyglądem. Są wysoce wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Białe listwy naścienne nadają się do malowania, dzięki czemu możesz w dowolnym momencie zmienić wygląd pomieszczenia.

 

    pixel