Listwy do malowania

( ilość produktów: 133 )

Remont całego pomieszczenia robi się raz na wiele lat, a ściany można malować tak często, jak się chce. Dobrze o tym wiemy, dlatego prawie cała nasza oferta na listwy przypodłogowe to produkty, które możesz malować: zarówno przed ich montażem, jak i później, gdy malujesz ściany. Nasze listwy przypodłogowe możesz po prostu malować razem ze ścianą. Malowanie listew przypodłogowych pozwala w łatwy sposób odświeżyć lub całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia.

Najpopularniejszym produktem są listwy przypodłogowe do malowania wykonane z polistyrenu. To otrzymywane syntetycznie tworzywo stanowi idealny budulec dla elementów wykończeniowych dla eleganckiego domu, mieszkania czy gabinetu. Jest niewrażliwe na wilgoć, dzięki czemu nie rozwija się w nim ani na nim pleśń. Jest też niepalne, a także całkowicie nietoksyczne. Przypodłogowe listwy z polisterynu pozwolą ukryć przewody biegnące wzdłuż ścian, wyglądając przy tym świetnie przez wiele lat.

Elastyczne listwy typu Flex

A co zrobić, gdy w mieszkaniu lub dużej sali występują kolumny i łuki? Rozwiązaniem są listwy typu Flex. Można je prawie dowolnie wyginać, dzięki czemu będą dokładnie przylegać do każdej krzywizny.

Jeżeli poszukujesz klasycznych listew, to w zależności od Twoich potrzeb możesz zamówić listwy po podkładzie, które następnie możesz sam pomalować farbą wodną (akrylową) lub polakierować. A jeżeli wolisz inaczej, to dostarczymy Ci już polakierowane i gotowe do przymocowywania listwy przypodłogowe.

Wysokiej jakości listwy przypodłogowe do malowania

Wszystkie nasze listwy łatwo dostosujesz pod względem długości, a ich łączenie jest praktycznie niewidoczne. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą listew przypodłogowych przeznaczonych do malowania. Spośród dostępnych wzorów bez trudu można wybrać propozycje odpowiednie dla każdej aranżacji. Poniżej dostępne są zarówno dekoracyjne listwy bogato zdobione i wyróżniające się oryginalnym designem, jak również proste i minimalistyczne wzory do nowoczesnych wnętrz.

 

pixel