Maskownica karnisza LED

( ilość produktów: 11 )

Szukasz nowoczesnego sposoby na zamaskowanie tradycyjnego karnisza? A może stawiasz na wygodę i zainwestowałeś w szyny sufitowe aluminiowe? W obu przypadkach przyda Ci się elegancka maskownica na mocowanie karnisza. Jeżeli jednak zastanawiasz się nad tym, co naprawdę wyróżni Twój salon albo sypialnię, to odpowiedzią jest maskownica karnisza LED.

Tradycyjny karnisz albo szyna aluminiowa na ogół nie są właściwą dekoracją dla Twojego domu. Jedno i drugie ma za zadanie trzymać zasłony i firany, ale też wymaga, aby zakrywać je przed oczami obserwatorów. Dlatego stosowane są maskownice, a wśród nich najciekawsze rozwiązanie na rynku, czyli maskownica karnisza LED.

Taśma z diodami ledowymi to rozwiązanie opcjonalne, ale bardzo atrakcyjne. Kilka metrów bardzo dobrej jakościowo taśmy LED kosztuje kilkadziesiąt złotych, a pozwoli uzyskać efekt, jakiego próżno szukać w większości domów czy mieszkań. Oprócz głównej lampy, kinkietów i innych źródeł światła można również włączyć dyskretne oświetlenie ledowe, które na ogół sterowane jest wygodnie pilotem i może mieć aż kilka czy kilkanaście kolorów.

Zabudowa karnisza sufitowego LED

Nowoczesne źródła światła LED mają wiele zalet, a najważniejszą z nich jest energooszczędność. Dzięki temu, ze diody pobierają znikome ilości prądu, można stosować je w roli dekoracyjnej. Zabudowa karnisza sufitowego z podświetleniem LED jest atrakcyjnym uzupełnieniem każdej nowoczesnej aranżacji. Podświetlenie pełni nie tylko rolę użytkowa, ale przede wszystkim pozwala stworzyć w pomieszczeniu odpowiedni nastrój oraz podkreślić walory modnego wystroju.

Listwy karniszowe maskujące z taśmą LED

Montaż taśmy LED w listwie karniszowej pozwala uzyskać różnorodne efekty. W większości modeli światło z diod może zostać skierowane na zasłonę lub na ścianę. Możemy wybrać taśmy LED emitujące światło o ciepłej lub chłodnej barwie. Technologia LED RGB pozwala nam także zastosować diody w dowolnie wybranym kolorze.

Jeśli szukasz niebanalnych rozwiązań do swojego mieszkania i cenisz sobie nowoczesność, zabudowa karnisza z podświetleniem LED będzie doskonałym dodatkiem do twojego salonu, sypialni czy kuchni. Każda zabudowa karnisza sufitowego z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości. Oferujemy produkty w wytrzymałych materiałów o doskonałych parametrów, na lata zachowujące swój pierwotny wygląd. Maskownice do karniszy dostępne w tej kategorii nadają się do malowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

    pixel