Narożniki ozdobne do listew ściennych

( ilość produktów: 35 )

Narożniki ozdobne, zarówno te stosowane do listew przysufitowych, jak i listew przypodłogowych, stanowią doskonały pomysł na zapewnienie wnętrzom tak potrzebnej dekoracji. Poza oczywistymi względami funkcjonalnymi, takimi jak: łączenie listew, ukrywanie przewodów czy elementów instalacji, odpowiadają one także za styl.

Narożniki dekoracyjne mogą być bowiem doskonałym rozwiązaniem, za którego pomocą, w wybranym wnętrzu zagości nutka wyjątkowej elegancji. Z jednej strony tego rodzaju wykończenia mogą odpowiadać za spójność, z drugiej z kolei mogą stać się czynnikiem wyróżniającym się na tle pozostałych.

Lokalizacja narożników ozdobnych, czyli gdzie sprawdzą się doskonale?

Odpowiedź na tak postawione pytanie może być tylko jedna. Mianowicie, wszędzie tam, gdzie obecne są same listwy – stosowane zarówno na sufitach, jak i podłogach. Każde pomieszczenie posiada ściany, a co za tym idzie - kąty, które wymagają odpowiedniego montażu listew i w konsekwencji także ich łączenia.

Narożniki mogą pasować do wnętrz urządzonych w stylach takich, jak: klasyczny, loftowy (industrialny), hygge, eco, glamour, minimalistyczny, skandynawski oraz wiele innych.

Jak zamontować ozdobne narożniki?

Ten aspekt prac jest jednym z najprostszych. Wystarczy dobrać odpowiednie narożniki (zwracając uwagę na ich rozmiar, wzór i powierzchnię), a następnie przymontować do wcześniej zainstalowanych listew. Tutaj szczególnie ważne jest posiadanie właściwych narożników - wewnętrznych oraz zewnętrznych. Zakup niewystarczającej ilości jednych z nich, może skończyć się niemiłą niespodzianką, a co za tym idzie – zablokowaniem całego remontu 

    pixel