Szyny sufitowe aluminiowe

( ilość produktów: 33 )

Lekkie, mocne i praktyczne – właśnie takie są aluminiowe szyny sufitowe. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych karniszy i następca odchodzących do lamusa szyn z żabkami na firanki. Przy okazji wysokiej jakości szyna sufitowa aluminiowa to rozwiązanie w sam raz do każdego nowoczesnego wnętrza.

Oferowane w naszym sklepie internetowym szyny sufitowe aluminiowe pozwolą Ci zawiesić nad oknem firany lub zasłony albo jedno i drugie. Podwójne lub pojedyncze szyny wykonane są z aluminium, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe, a przy okazji lekkie. Sprawia to, że nawet jedna osoba zdoła je z łatwością zamontować.

Szyny sufitowe aluminiowe - nowoczesność i elegancja

Są następcą hałasujących prowadnic z poprzedniej epoki. Listwa z cienkiej blach, a w niej żabki, które trudno było otworzyć, za to łatwo pogubić. Ponadto szyna sufitowa aluminiowa to rozwiązanie nowocześniejsze niż tradycyjny karnisz, a na pewno w wielu sytuacjach znacznie lepsze. Szyny aluminiowe na sufit to przede wszystkim wygodny montaż i równie wygodne użytkowanie.

W jakiej sytuacji nowoczesne prowadnice sufitowe są lepsze od karniszy? Czasami okna nie pozostawiają nad sobą wystarczająco dużo miejsca, aby zmieściły się nad nimi uchwyty karnisza. A szyny sufitowe – na co wskazuje nazwa – przytwierdza się do sufitu.

Wraz z szynami dostarczamy kompletny zestaw montażowy. Uchwyty mocujące, zaślepki oraz agrafki do firan i zasłon – wszystko, co jest potrzebne, aby już po chwili móc wieszać nad oknem to, co chcesz.

Jeszcze jedną korzyścią z używania szyn sufitowych aluminiowych jest to, że ułożenie firan lub zasłon tak, by ładnie i równo się marszczyły, jest prostsze niż w przypadku starych „żabek” lub współczesnych karniszy. Na pewno cenisz sobie czas, wygodę i doskonały wygląd Twojego domu, a więc docenisz i tę zaletę aluminiowych szyn przykręcanych do sufitu.

Szyny na sufit pasują do każdego typu pomieszczenia, bo pasują zarówno do małej kuchni, jak i wielkiego salonu. Sprawią, że firany i zasłony zawisną tam, gdzie chcesz, a sama szyna pozostanie dyskretnym rozwiązaniem. Jednocześnie takim, które daje możliwości tam, gdzie ściany włożone płytami nie utrzymałyby karniszy.

    pixel