Listwy ścienne

( ilość produktów: 233 )

Ozdobne listwy naścienne to tradycyjny element wykończenia wnętrz, idealny do pomieszczeń ze sztukaterią w stylu klasycznym, barokowym, secesyjnym, ale nie tylko. Listwa ścienna może być również ciekawym uzupełnieniem w nowoczesnych aranżacjach. W naszej ofercie dostępne są listwy ścienne zdobione oraz proste. Pierwsze są zdobione stylowymi ornamentami i wyróżniają się fantazyjną formą. Druga kategoria, czyli listwy ścienne proste, to minimalistyczne wzory, które pasują do każdego stylu.

Listwy naścienne możesz wykorzystać w swoim domu, kancelarii, biurze, butiku czy gabinecie, jako niebanalny element wystroju. Zarezerwowane dla najbardziej wytwornych wnętrz wzory listew są często wybierane przez dekoratorów zajmujących się tworzeniem aranżacji w hotelach, pensjonatach czy restauracjach i innych obiektach. Luksusowe detale nadają obiektom wyjątkowego charakteru i tworzą we wnętrzach wyjątkowy nastrój. Listwa ścienna pozwala także zakryć linię łączącą na ścianach z lamperią lub malowanych dwoma różnymi kolorami. Jest to rozwiązanie często stosowane w korytarzach, poczekalniach, holach eleganckich budynków przestrzeni publicznej oraz prywatnych posesji.

Wysokiej jakości listwy naścienne z polimerów

W ofercie sklepu Sztukatura dostępne są wysokiej jakości listwy ścienne belgijskiej marki Orac, produkowane z opatentowanych mieszanek polimerów o bardzo dobrych właściwościach w zakresie trwałości, estetyki, lekkości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Poniżej dostępne są listwy ścienne z mieszanki polimerów o nazwie Duropolymer oraz modele wykonane w technologii Purotouch. Duropolymer wyróżnia się wyjątkową trwałością, przy tym jest niezwykle lekki. Purotouch to wysokiej jakości modelowany polimer oparty na wysokiej gęstości poliuretanie.

Listwy naścienne z wymienionych materiałów na długie lata zachowują swój pierwotny elegancki wygląd i są odporne na wgniecenia, uderzenia, działanie wilgoci czy wysokich temperatur.

 

pixel