Listwy lakierowane

( ilość produktów: 89 )

Listwy przypodłogowe lakierowane białe korzystnie wpływają na estetykę wnętrz. Pozwalają zamaskować kable oraz stanowią atrakcyjną dekorację. Co bardzo istotne, oferta listew jest tak szeroka, ze możesz dopasować wzór, który będzie idealnie pasował do twojego salonu, sypialni czy przedpokoju. Obok bogato zdobionych, oryginalnych listew dostępne są również proste i minimalistyczne modele do nowoczesnych aranżacji. Oferujemy listwy przypodłogowe przeznaczone do malowania na dowolny kolor lub listwy lakierowane, do razu gotowe do montażu. Uniwersalnym wyborem jest listwa przypodłogowa biała, jednak możesz również wybrać produkt w dowolnym innym kolorze.

Listwy przypodłogowe białe i kolorowe

W ofercie naszego e-sklepu dostępne listwy od razu gotowe do montażu na każdej ścianie. Standardowo oferujemy listwy przypodłogowe w kolorze białym. Są dwukrotnie malowane farbą odporną na ścieranie, dzięki czemu efekt bieli utrzymuje się dożywotnio. Jeżeli do Twojego mieszkania, domu, biura czy gabinetu pasują listwy w innym kolorze, to przygotujemy je według Twojego życzenia. Możesz wybrać dowolną barwę z palety RAL, co daje Ci wybór spośród ponad 200 możliwości. Listwy te rzeczywiście wykonane są z polistyrenu i duropolimeru.

Gotowe do montażu listwy przypodłogowe lakierowane

Można je myć dowolnie często, a lakiery, których używamy, sprawiają, że oryginalny kolor pozostanie nienaruszony. Drewniane listwy przypodłogowe przygotowujemy według Twoich potrzeb. Możesz zamówić surowe, które następnie samodzielnie pomalujesz farbą bądź polakierujesz. Możesz też skorzystać z naszej pomocy i wybrać listwy przypodłogowe pokryte lakierem wodnym. Te drugie od razu są gotowe do montażu. Jeżeli po latach uznasz, że czas na zmiany, to warto pamiętać o tym, że wszystkie listwy z naszej oferty możesz malować na dowolny kolor podczas zmiany koloru na ścianach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta listew przypodłogowych lakierowanych gotowych do montażu. Każda listwa przypodłogowa biała z naszej oferty to najwyższa jakość i wytrzymałość. Listwy są łatwe w montażu. Bez problemu dostosujesz je pod względem długości, a ich łączenie jest praktycznie niezauważalne.

 

 

    pixel