Rozety sufitowe dekoracyjne

( ilość produktów: 59 )

Rozety sufitowe, po latach “niebytu” na polskich salonach i nie tylko, ponownie wracają do łask. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza pośród wszelkiego rodzaju designerów: projektantów oraz architektów. Czyli osób ceniących sobie unikalny i wyszukany styl. Niemniej, za ten rodzaj wykończenia części sufitu, coraz chętniej sięgają także “zwykli” ludzie. Po prostu osoby, którym zależy, aby ich wnętrze nabrało wyjątkowego wyglądu i zyskało element, który je wyróżni i uczyni niespotykanym.

Rozeta sufitowa jest bowiem doskonałym sposobem na podkreślenie stylu danego wnętrza lub nadanie mu zupełnie innego wymiaru.

Rozeta na suficie – w jakim pomieszczeniu odnajdzie się najlepiej?

Jak sama nazwa wskazuje – miejscem rozety jest sufit, chociaż wiele osób z powodzeniem decyduje się na montaż tego typu dodatków także na ścianach. Jednak tym, co jest szczególnie ważne to pomieszczenie, które rozeta może przyozdobić. Dzięki swojej uniwersalności, ten rodzaj produktu z powodzeniem może zagościć zarówno w najbardziej utożsamianych z nią miejscach, czyli salonie oraz sypialni.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby rozety sufitowe sprawdziły się również w takich lokalizacjach, jak kuchnia, hol, przedpokój, biuro, a nawet najmniej oczywista z tego całego zestawienia - łazienka.

Rodzaje rozet sufitowych i jak wybrać tę najlepszą

Wybór idealnej rozety sufitowej powinien być podyktowany kilkoma względami. Po pierwsze – musisz zwrócić uwagę na jej rozmiar. Tak, aby swoim kształtem oraz powierzchnią doskonale skomponowała się z innymi elementami wystroju Twojego wnętrza. Na Twoją szczególną uwagę zasługuje także sam wzór rozety sufitowej. Ważne bowiem, aby po prostu pasowała do całości 

    pixel