Listwy ścienne proste

( ilość produktów: 122 )

Luksusowe wnętrza wymagają specjalnej oprawy. Do upiększenia salonu, korytarza, sypialni czy gabinetu proponujemy produkt z wyżyn elegancji. To listwy ścienne. Ten element sztukaterii sprawi, że nawet zwyczajne wnętrze zyska unikalną dekorację, która kojarzy się w zabytkowym, wręcz pałacowym blichtrem.

Wykonane są z tworzywa sztucznego używanego do produkcji odpornych na wilgoć i niepalnych elementów wykończenia. Wiele wzorów, deseni i grubości sprawia, że na pewno dobierzesz model pasujący do Twojego domu.

Wśród wzornictwa nowoczesnego i eleganckiego królują listwy ścienne proste. Wyróżniają je ostre krawędzie i geometryczny przekrój. Płaskie, z delikatnymi ozdobnikami lub nawiązujące to wzorów klasycznych, oferują ogromne możliwości aranżacyjne.

Listwy naścienne stosuje się na ogół do maskowania linii przebiegającej przez ściany, w której łączą się dwa różne kolory. Jednakże już same s sobie są wyjątkową dekoracją lub doskonałym zakończeniem dla linii kasetonów ściennych. Listy naścienne proste to znacznie więcej możliwości. Wykonanie ich  gwarantuje, że po wielu latach nadal będą świetnie wyglądać. Jest to tworzywo sztuczne odporne na działanie wilgoci czy pleśni, a także niepalne i świetne znoszące ścieranie. Z tego powodu większość listew naściennych możesz pomalować na dowolny kolor według własnego uznania.

pixel