Listwy sufitowe LED

( ilość produktów: 47 )

Elegancja wzniosła się na sam szczyt. W tym przypadku: na szczyt ściany. Listwy sufitowe (przysufitowe) LED stanowią doskonałą alternatywę dla osób chcących zaaranżować w swoim salonie, sypialni czy studiu kilka źródeł światła. Główne, czyli lampa wisząca, dbają o to, aby w pomieszczeniu było jasno, niemniej nie zawsze istnieje potrzeba włączania tak jasnego światła.

Dlatego designerzy proponują kinkiety, lampy stojące czy biurkowe, ale bardziej wyrafinowaną propozycją jest oświetlenie w postaci listwy sufitowej LED. W naszym sklepie można znaleźć wiele różnych modeli listew gzymsowych LED, dlatego z łatwością znajdziesz styl, który Ci odpowiada.

Listwa sufitowa LED - elegancka i funkcjonalna

Listwa sufitowa spełnia dwie funkcje. Po pierwsze, wygląda naprawdę elegancko i trudno ją przeoczyć. Sprawia, że zwykłe pomieszczenie staje się luksusowe, ale elegancki i szykowny salon zmienia się w apartament. Po drugie, pozwala ukryć zarówno niedoskonałości wynikające z nierówno dociętej tapety czy z poszarpanej krawędzi farby naściennej, jak i schować przewody, tyle że pod sufitem.

Listwy sufitowe LED oferują jeszcze jedną korzyść, czyli doświetlenie Twojego domu. To najlepszy przykład tego, w jaki sposób dodać elegancji pomieszczeniu bez zajmowania dodatkowej powierzchni. Listwy na sufit z oświetleniem ledowym powstały z polisterynu. To nowoczesne tworzywo syntetyczne gwarantujące doskonałe efekty na lata. Jest trwałe i nie odkształca się, za to z łatwością można je przycinać do właściwej długości. Jest też niewrażliwe na wilgoć i na szorowanie. Możesz więc myć i wycierać je dowolnie często bez obaw o czarne plamy lub o utratę koloru. Ponadto listwy z polistyrenu i poliuretanu są bezpieczne dla zdrowia Twojego i Twojej rodziny.

Specjalny kształt listew LED sprawia, że można w nich zamontować taśmę z diodami LED. Przewód zasilający naturalnie również ukrywa się pod listwą, a sterowanie odbywa się najczęściej pilotem. To genialny sposób na to, aby zyskać rodzaj oświetlenia funkcyjnego, po które sięgniesz zawsze wtedy, gdy zapragniesz łagodnego, stonowanego i nie rażącego w oczy światła.

Taśmy ledowe przymocowane i skierowane są tak, że światło pada na sufit lub ścianę. Dzięki temu w pomieszczeniu tworzy się piękna poświata, a jej źródło nie drażni oczu. Ponadto oferujemy również takie listwy, które pozwalają na użycie dwóch taśm LED, dzięki czemu doświetlana jest i ściana, i sufit, a między nimi pięknie układa się listwa sufitowa LED.

    pixel