Orac decor

( ilość produktów: 360 )

Orac Decor jest marką zajmującą się dostarczaniem wyjątkowych listew służących zarówno celom dekoracyjnym, jak i zapewniającym pełną funkcjonalność wykorzystywanych pomieszczeń.

Listwy Orac Decor są idealną propozycją zarówno do domów, mieszkań, jak i innych obiektów, w których niezwykły styl i piękno stoją na pierwszym miejscu.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz pełen wybór listew służących do montażu na podłodze, ścianach oraz suficie, a do tego cały zestaw produktów potrzebnych do ich szybkiej i trwałej instalacji.

Katalog i cennik listew od Orac Decor

Odwiedzając nasz sklep internetowym, zyskasz możliwość zapoznania się z całym katalogiem produktów Orac Decor. Pośród kilkuset pozycji, czekają na Ciebie m.in.:

  • Listwy podłogowe - oświetleniowe i klasyczne, dostępne w wielu wariantach wzorów i formatów. Idealnie nadające się jako ozdoby, a także skuteczne ukrycie kabli czy dylatacji.
  • Listwy sufitowe – tradycyjne oraz z możliwością montażu oświetlenia, w licznych wzorach i formatach, wprowadzających do Twojego pomieszczenia styl i elegancję.
  • Listwy ścienne - również w wersji klasycznej oraz z oświetleniem. Będące doskonałą propozycją na podkreślenie wyjątkowości wybranego wnętrza.
  • Akcesoria służące do montażu - w tym dedykowane kleje montażowe.

Większość dostępna w wielu wariantach do wyboru. Tak, aby idealnie dopasować je do Twoich preferencji oraz stylu, w jakim urządzasz swoje pomieszczenia.

Montaż listew od producenta Orac Decor

Rozwiązania tej marki zostały zaplanowane tak, aby ich instalacja była prosta i nie wymagała wielkiego doświadczenia, czy też ponadprzeciętnych umiejętności montażowych.

Listwy Orac Decor są zarówno proste w docinaniu na odpowiednią długość, jak i w ich późniejszym montażu do wybranych powierzchni. Aby listwy trwale zagościły w Twoim pomieszczeniu i cieszyły Twoje oczy przez wiele lat – wystarczy, że zastosujesz się do zaleceń producenta (wybierając odpowiedni klej oraz przestrzegając zasad cięcia i montażu).

Czy wiesz, które z produktów Orac Decor trafią do Twojego wnętrza?

Zapoznaj się z bogatym asortymentem dostępnym w naszym sklepie internetowym z listwami Orac Decor. Określ, jaki typ listew potrzebujesz (zwykłe lub oświetleniowe), wybierz ich rozmiar (małe, średnie bądź duże), określ, ile metrów jest Ci potrzebne, a następnie przejdź do zakupów.

Nie zapomnij zaopatrzyć się w elementy potrzebne do profesjonalnego montażu, czyli zalecane przez producenta kleje oraz klipsy montażowe.

Jeśli podczas zakupów pojawią się jakiekolwiek pytania – od razu skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że dodatkową dawkę cennej wiedzy znajdziesz również na naszym blogu o listwach i sztukaterii.

 

pixel