Mardom Decor

( ilość produktów: 415 )

Marka Mardom Decor to ceniony producent oraz dostawca wyjątkowych produktów służących do poprawiania funkcjonalności oraz wyglądu pomieszczeń w mieszkaniach, domach i innych obiektach, w których liczy się styl i elegancja

W jego ofercie czeka na Ciebie to, czego potrzebujesz do nadania swoim wnętrzom klasy i trwałości, czyli cały wachlarz listew przypodłogowych, listew ściennych oraz listew sufitowych - dostępnych w wielu wariantach do wyboru.

Mardom Decor listwy i inne produkty z oferty producenta

Tym, co zasługuje na szczególne uznanie jest niespotykany nigdzie indziej, wyjątkowo bogaty asortyment Mardom Decor. Bowiem, poza klasycznymi listwami przeznaczonymi do montażu na suficie, ścianie lub podłodze, oferujemy również tzw. listwy oświetleniowe. Rozwiązanie dostarczające aż dwie korzyści w cenie jednej. Po pierwsze - dające przepiękny wygląd, po drugie - zapewniające stylowe oświetlenie wybranego pomieszczenia.

Czy to wszystko? Ależ nie! Poza wyżej wymienionymi, w naszej ofercie znajdziesz również:

  • Bogactwo wzorów - listwy gładkie, z ornamentami, wzorami geometrycznymi, w linie, kwiaty, rośliny i mnóstwo innych.
  • Mnóstwo rozmiarów - od małych tak zwanych ćwierćwałków, poprzez listwy średnie, duże, na tych naprawdę pokaźnych rozmiarów kończąc.
  • Najwyższą jakość - na którą możesz liczyć bez względu na to, jaki wzór czy rozmiar wybierzesz
pixel