Creativa by Cezar

( ilość produktów: 386 )

Creativa by Cezar jest marką zajmującą się dostarczaniem sprawdzonych rozwiązań do mieszkań, domów oraz innych pomieszczeń, w których ceni się jakość, styl, estetykę oraz funkcjonalność.

W ofercie tego producenta znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby sprawnie wykończyć remontowaną przez Ciebie przestrzeń, w tym zarówno listwy, szyny karniszowe, narożniki, cokoły oraz to, co służy do ich sprawnego montażu, czyli wysokiej jakości kleje.

Istotnym wyróżnikiem marki jest szeroki wybór oferowanych przez nią produktów, zarówno jeśli chodzi o ich rozmiary, kształty, formaty, jak i wzory.

Listwy Creativa by Cezar, czyli cała oferta dostępna w jednym miejscu

Asortyment listew Creativa by Cezar jest na tyle bogaty, iż każdy, bez żadnego wyjątku, znajdzie coś dla siebie.

Poza klasycznym podziałem na listwy przypodłogowe, przysufitowe oraz ścienne, dysponujemy również całym wachlarzem różnych wzorów oraz rozmiarów. Na szczególną uwagę zasługują liczne gładkie listwy - pełne minimalizmu i nieprzemijającej klasyki. Z drugiej strony, jest też coś dla fanów imponujących zdobień, czyli cała grupa listew Creativa by Cezar w dziesiątkach wzorów do wyboru (kwiatów, ornamentów, linii uwypukleń i wielu, naprawdę wielu innych).

To wszystko sprawia, że sztukateria Creativa by Cezar spełniają się świetnie nie tylko jako skuteczne zabezpieczenie i zamaskowanie kabli oraz dylatacji. Ich rolą jest również wprowadzanie do pomieszczenia stylu, a co za tym idzie - podkreślanie jest wyjątkowego wyglądu.

Nowa definicja stylu, czyli listwy przypodłogowe Elegance Creativa by Cezar

Creativa by Cezar

Elegance to dedykowana linia produktów należących do marki Creativa by Cezar, którą jak sama nazwa wskazuje – cechuje niespotykana wcześniej elegancja. Ich cechą szczególną jest nie tylko szeroka gama listew do wyboru. Tym, na co zwrócić szczególną uwagę jest sama jakość wykonania. Listwy Elegance są bowiem stworzone z polistyrenu i mają biały kolor. Dodatkowo, ich powierzchnię pokrywa solidna warstwa farby podkładowej, która odpowiada za zapewnienie lepszej przyczepności kolejnych warstw farby, które będą na nią naniesione.

Sztukateria wewnętrzna Creativa - Zalety

Listwy Creativa by Cezar Elegance to wyjątkowa oferta na rynku. Do największych zalet należy:

  • pokrycie listew podkładem umożliwiającym malowanie od razu po montażu,
  • sztukateria sufitowa w rozmiarach od 20 mm do nawet 300mm,
  • najbogatsza oferta listew przypodłogowych, każda listwa przypodłogowa biała występuję w podkładzie do malowania jak i w wersji lakierowanej. Nowe listwy przypodłogowe również w wersji z LED
  • asortyment listew Creativa ciągle powiększany,
  • Listwy karniszowe Creativa produkowane w technologii Lightblocker - nie przepuszcza światła.

Creativa by Cezar

Sztukateria Creativa by Cezar

Sztukateria wewnętrzna Creativa to jakość i styl, ale również estetyka i funkcjonalność. Tradycyjne listwy nie posiadają takiego bogactwa wzorów ani profili architektonicznych. Propozycje firmy Cezar to bogactwo dekorów, listew podłogowych do każdego wnętrza. Firma dba o styl architektoniczny, w sztukaterii do wnętrza domów znajdziemy produkty odzwierciedlające określony okres historyczny, kulturę, tradycję oraz trendy.

Czy to wszystkie produkty od Creativa - sztukateria klasy premium ?

Poza ogromną ofertą listew ozdobnych przeznaczonych do montażu przy podłodze, na ścianie bądź na suficie, w naszym sklepie odnajdziesz także inne niezbędne produkty.

Posiadamy zarówno szyny karniszowe, przeznaczone do sprawnego i trwałego montażu zasłon. Dysponujemy również wszystkim, czego potrzeba do instalacji listew, w tym: sprawdzonymi klejami oraz poręcznymi klipsami montażowymi.

Rozgość się w naszym sklepie! Określ styl, na jaki chcesz postawić, budżet, którym dysponujesz, a następnie zamów listwy i akcesoria montażowe Creativa by Cezar, które pomogą Ci zadbać o wygląd Twojego pomieszczenia!

Potrzebujesz pomocy w doborze listew i akcesoriów od Creativa by Cezar? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz blog, na którym znajdziesz wiele cennych wskazówek!

Obecnie jako jeden z największych dystrybutorów w Polsce, posiadamy w swojej ofercie wszystkie produkty od Creativa by Cezar

Poniżej przykłady Topów sprzedażowych w naszym sklepie internetowym:

Creativa by Cezar

Listwy gzymsowe Creativa

Creativa by Cezar

małe gzymsy Creativa

Creativa by Cezar

Duże listwy sufitowe Creativa by Cezar

Creativa by Cezar

Listwy ścienne Creativa

Creativa by Cezar

Listwy przypodłogowe Elegance Cezar

Creativa by Cezar

Listwy oświetleniowe Creativa

Creativa by Cezar

Listwy przypodłogowe Creativa wykończenie satynowe

pixel