Listwy przypodłogowe do paneli

( ilość produktów: 283 )

Poza wysokim poziomem funkcjonalności oraz dbaniem o design, listwa przypodłogowa ma jeszcze jedną kluczową zaletę. Mianowicie, jest to sposób montażu tego rodzaju produktów. Możliwe są dwa podejścia. Po pierwsze - instalacja listwy na klej, którego pełen asortyment dostępny jest także w naszym sklepie. Po drugie – wykonanie jej przy użyciu dedykowanych klipsów (te produkty również znajdują się w naszym sklepie internetowym).

Bez względu na wybór sposobu montażu - za każdym razem możesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie listwy, idealnie skomponują się z Twoimi panelami. Zarówno umieszczonymi w salonie, kuchni, jadalni, sypialni, jak i pokoju dziecięcym.

Pełna oferta listew przypodłogowych do montażu z panelami podłogowymi

Zastanawiasz się, jakie listwy przypodłogowe do paneli wybrać? Dodatkowe możliwości oraz swego rodzaju “pole manewru” daje Ci fakt, iż w naszym sklepie online czeka na Ciebie bogaty wybór listew podłogowych, skategoryzowanych na: listwy lakierowane, listwy do malowania oraz listwy INOX i aluminium.

  • W pierwszej grupie czekają na Ciebie produkty, które po dokonaniu montażu, pomalujesz na dowolnie wybrany przez Ciebie kolor. Tym samym zdecydujesz, czy mają być takie jak ściana, takie jak podłogowa, czy może uczynisz z nich w pełni odróżniający się element wystroju Twojego wnętrza
  • W drugiej grupie z kolei, otrzymasz możliwość wyboru spośród gotowej kolorystyki - białych listew, które wystarczy jedynie zamontować.
  • Trzecia grupa to natomiast zestaw listew, które jak powyższe - wystarczy zamontować w wybranym przez Ciebie miejscu.

Już teraz zapoznaj się z bogatym asortymentem sklepu internetowego Sztukatura.pl. Dopasuj listwy przypodłogowe, które idealnie skomponują się z Twoimi panelami, a następnie przejdź do finalizacji Twoich zakupów.

Z naszej strony, z przyjemnością przyjmiemy Twoje zamówienie, aby sprawnie je zapakować i wysłać prosto pod wskazany przez Ciebie adres!

pixel