Listwy przypodłogowe do gresu

( ilość produktów: 285 )

Listwy przypodłogowe do gresu są rozwiązaniem, które pozwala zadbać zarówno o design, jak i pełną funkcjonalność danego pomieszczenia. Wbrew pozorom, w przypadku gresu nie zawsze wskazane jest stosowanie klasycznych, również gresowych cokołów. Owszem, na pierwszy rzut oka wydaje się, że to one będą najlepszym rozwiązaniem. Pasują bowiem zarówno optycznie, jak i strukturalnie czy materiałowo. Jednak tradycyjne gresowe cokoły nie zapewniają tego, co mogą zaoferować listwy przypodłogowe - czyli tak wymaganą i potrzebną użyteczność.

Na jakie listwy przypodłogowe do gresu postawić?

Alternatywą dla cokołów z gresu są listwy podłogowe, których bogaty wybór znajdziesz właśnie w naszym sklepie online. Dużą zaletą naszych produkt jest fakt, że możesz wybierać pośród naprawdę imponującej ilości wariantów. W tym:

  • Kolorów - mamy bowiem klasyczne listwy białe, gotowe do malowania na dowolny kolor, a także takie pokryte specjalną warstwą imitującą metale (aluminium albo miedź).
  • Wzorów - dysponujemy naprawdę bardzo szerokim wyborem związanym ze stylem naszych listew. Dzięki temu możesz wybierać pośród minimalistycznych, delikatnie zdobionych, jak i takich pełnych przepychu
pixel