Listwy maskujące karnisze

( ilość produktów: 21 )

Umiejętne zamaskowanie karniszy jest wyzwaniem, z którym muszą mierzyć się osoby mające na celu skuteczne ukrycie tych elementów wyposażenia wnętrza. Powodów chęci maskowania karniszy może być wiele. Z jednej strony może to być ich kiepski i nieatrakcyjny wygląd. Z drugiej z kolei, mogą być ładne, ale po prostu nie pasować do wystroju całego wnętrza. Innym natomiast, same karnisze tak nie przeszkadzają, jednak powodem ich zakrycia są designerskie i stylowe listwy, dzięki którym wybrane wnętrze prezentuje się jeszcze lepiej.

Listwy maskujące karnisze – do czego służą?

Listwy do maskowania karniszy można wykorzystywać na wiele sposobów jednocześnie. Po pierwsze, sprawdzają się doskonale jako sposób na zakrycie wszelkich niedoskonałości (zarówno samych karniszy, jak i ich otoczenia: krzywizn, nierówności sufitu oraz ściany, wszechobecnych kabli, przewodów itp.). Po drugie, wyśmienicie radzą sobie w roli dodatkowej ozdoby danego wnętrza - wprowadzając do niego klimat oraz styl, którego mu brakowało. 

Listwy do maskowania karniszy – przykłady zastosowania

Listwy maskujące karnisze możemy zakwalifikować do grupy produktów o w pełni uniwersalnym zastosowaniu. To oznacza, że sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – pod warunkiem, że znajdują się w nim również karnisze, a przede wszystkim – okna

    pixel