Kleje montażowe do listew i sztukaterii

( ilość produktów: 10 )

Kleje montażowe stanowią jeden z nieodzownych elementów, towarzyszących procesowi instalowania zarówno listew, jak i wszelkiej maści sztukaterii. Pozwalają one nie tylko na sprawne i szybkie przytwierdzenie wybranych obiektów do odpowiedniej powierzchni, ale również dają możliwość zadbania o wysoką jakość wykończenia. Bowiem, poza oczywistą funkcją przyklejania ich do podłoża, są również wykorzystywane do ukrywania szczelin, szpar oraz różnych nierówności, powstających w procesie docinania.

Rodzaje kleju montażowego do listew przypodłogowych, przysufitowych i sztukaterii

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się całych wachlarz produktów służących zarówno do klejenia, jak i przeprowadzania procesu całego montażu. Produkty, którymi dysponujemy to na przykład wysokiej jakości:

  • Klej do listew przypodłogowych - jak sama nazwa wskazuje, służący do solidnego przytwierdzania listew podłogowych.
  • Klej do listew sufitowych – wykorzystywany do prac związanych z montowaniem danych elementów do ściany oraz sufitu.
  • Klej do sztukaterii – czyli asortyment przeznaczony do produktów ozdobnych.

Innym, równie istotnym podziałem, według którego możesz dokonywać klasyfikacji produktów służących do montażu listew jest ten, dotyczący sposobu pakowania oraz aplikacji. W tym miejscu należy wskazać chociażby takie, jak:

  • Kleje w tubce do ręcznego wyciskania - będące rozwiązaniem zwłaszcza dla osób zaczynających swoją przygodę z montażem.
  • Kleje w tubie do aplikacji przy pomocy pistoletu – czyli bardziej zaawansowany sposób aplikacji.

Cechy klejów montażowych dostępnych w naszym sklepie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze kleje montażowe do listew, jak i wszelkiej maści sztukaterii były nie tylko trwałe, ale również ułatwiały sam proces montażu. Dlatego, większość pozycji znajdujących się w naszym asortymencie cechuje się: bezwonnością oraz doskonałą odpornością. Ponadto, jako ich użytkownik z pewnością docenisz fakt, że:

  • Oferujemy kleje szybkoschnące - od czasu nałożenia substancji, przytwierdzenia jej do powierzchni oraz ostatecznego wyschnięcia minie naprawdę niewiele czasu.
  • Zapewniamy ich wydajność - z jednej tubki kleju, bez problemu zamontujesz nawet do 4 listew (czyli blisko 8 – 9 metrów bieżących). W przypadku klejów do łączeń - ich wydajność przekracza nawet 40 łączeń.

Kleje montażowe polecane przez producentów listew oraz sztukaterii

    pixel