Listwa podłogowa

( ilość produktów: 293 )

Listwa podłogowa

Listwa podłogowa zastosowanie

Listwa podłogowa do  paneli

Listwa podłogowa do płytek

Listwa podłogowa wykończeniowa
Listwa podłogowa do kabli
 Cennik listew podłogowych <- do pobrania
 

 Listwa podłogowa to zwieńczenie podłogi wykończonej panelami, parkietem, wykładziną dywanową, drewnem oraz PCV. Zapewnia estetyczny wygląd podłogi oraz spełnia funkcje praktyczne. Listwa podłogowa dobrana w odpowiedniej kolorystyce idealnie wkomponuje się w każdą pomieszczenie nadając mu uroku i oryginalności. Listwa podłogowa wykończeniowa idealnie zasłania przestrzenie dylatacyjne, które powstają między podłogami i ścianami. Listwa podłogowa to nie tylko dekoracja to również perfekcyjna ochrona ścian przed uszkodzeniami i kurzem.

Listwa podłogowa w ofercie naszego sklepu jest wykonana z materiałów wysokiej jakości, które są również ekologiczne. Listwy podłogowe, które znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Listwa podłogowa to zakup na lata, listwa podłogowa do paneli jest odporna wilgoć a co za tym idzie można ją montować praktycznie w każdym pomieszczeniu. Listwa podłogowa do kabli to przede wszystkim funkcjonalny sposób na zasłonięcie kabli bez konieczności kupowania dodatkowych pojemników czy peszeli do kabli. Listwa podłogowa do płytek dzięki odporności na wilgoć i ścieranie idealnie wkomponuje się w wystrój i wykończenie kuchni, łazienki czy pralni. Listwa podłogowa jako niezbędny element w każdym domu, mieszkaniu, biurze czy gabinecie znajdziecie Państwo w naszym sklepie w różnych kształtach i rozmiarach. Począwszy od listew prostych, poprzez listwy zdobione a także listwy podłogowe INOX czy też aluminium. Listwa podłogowa jest prosta w montażu.

W zakładce blog znajdziecie Państwo poradnik jak krok po kroku zamontować listwy podłogowe. Listwa podłogowa wykończeniowa idealnie wpasowuje się w każdy z obecnie obowiązujących stylów architektonicznych. Listwa podłogowa w stylu nowoczesnym, listwa podłogowa w stylu industrialnym, listwa podłogowa w stylu skandynawskim, listwa podłogowa w stylu klasycznym, listwa podłogowa w stylu eklektycznym, listwa podłogowa w stylu rustykalnym, listwa podłogowa w stylu glamour, listwa podłogowa w stylu vintage, listwa podłogowa w stylu boho, listwa podłogowa w stylu Hamton. Listwa podłogowa wykończeniowa ma możliwość zamontowania w niej oświetlenia LED, co dodaje pomieszczeniom nutki oryginalności, światło LED nadaje również pomieszczeniom subtelności a w odpowiednio dobranej aranżacji pozwala na maksymalne zrelaksowanie się po ciężkim dniu w atmosferze ciepła i domowego spokoju.

pixel